Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Olsztyn 1 Stokrotki 1


PNA placówki: 11-039
Miejscowość: Olsztyn
Ulica: Stokrotki 1
Gmina: Olsztyn
Powiat: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Olsztyn w powiecie Olsztyn. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Olsztyn wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Olsztyn oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Olsztyn

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Olsztyn są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Olsztyn są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Olsztyn, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Olsztyn

Poczta na terenie miasta Olsztyn daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Olsztyn, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 323

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 08:45:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy