Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Olsztyn 1 Władysława Jagiełły 4


PNA placówki: 10-127
Miejscowość: Olsztyn
Ulica: Władysława Jagiełły 4
Gmina: Olsztyn
Powiat: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Olsztyn. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Placówka Poczty Polskiej Olsztyn

Poczta Polska posiada szeroką gamę usług na wyciągnięcie ręki. Każda placówka pocztowa oferuje między innymi wysyłanie nadanych listów wraz z doręczeniem paczek lub przesyłek.

Dodatkowe usługi Poczty Polskiej

Oprócz nadania i odebrania paczki, na miejscu można również np. opłacić bieżące rachunki. Godziny pracy placówki są dostosowane do potrzeb klientów, jednak w okresach świątecznych godziny te mogą ulec zmianom. Przed odwiedzeniem placówki pocztowej warto zatem sprawdzić, czy godziny otwarcia nie uległy zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Olsztyn

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Olsztyn specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Poczta Polska Olsztyn śledzenie przesyłek

Placówka poczty Olsztyn umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Olsztyn.


Liczba wyświetleń: 1103

Ostatnio przeglądane: 2024-07-13 07:52:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy