Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Olsztyn 11 Bałtycka 31


PNA placówki: 10-143
Miejscowość: Olsztyn
Ulica: Bałtycka 31
Gmina: Olsztyn
Powiat: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Olsztyn oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Olsztyn.

Poczta Olsztyn oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Olsztyn oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Olsztyn twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Olsztyn oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Olsztyn to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Olsztyn

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Olsztyn są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Olsztyn, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Olsztyn mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Olsztyn

Poczta Polska w miejscowości Olsztyn daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Olsztyn za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 422

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 20:51:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy