Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Brzeg Dolny 1 Kolejowa 17


PNA placówki: 56-120
Miejscowość: Brzeg Dolny
Ulica: Kolejowa 17
Gmina: Brzeg Dolny
Powiat: wołowski
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Brzeg Dolny? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Brzeg Dolny

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Brzeg Dolny to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Brzeg Dolny godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Brzeg Dolny są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Brzeg Dolny działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Brzeg Dolny zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Brzeg Dolny

Poczta na terenie miasta Brzeg Dolny daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Brzegu Dolnym, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 1345

Ostatnio przeglądane: 2024-07-23 09:20:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy