Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Brzesko Adama Mickiewicza 29


PNA placówki: 32-801
Miejscowość: Brzesko
Ulica: Adama Mickiewicza 29
Gmina: Brzesko
Powiat: brzeski
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Brzesko | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Brzesko

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Brzesko oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Brzesko zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Brzesko godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Brzesko są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Brzesko jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Brzesko trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 188

Ostatnio przeglądane: 2023-12-05 17:44:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy