Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Opatówek Koźminek Tadeusza Kościuszki 5


PNA placówki: 62-840
Miejscowość: Koźminek
Ulica: Tadeusza Kościuszki 5
Gmina: Koźminek
Powiat: kaliski
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Koźminek? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Koźminek

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Koźminek to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Koźminek godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Koźminek są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Koźminek działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Koźminek zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Poczta Polska Koźminek śledzenie przesyłek

Placówka poczty Koźminek umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Koźminek.


Liczba wyświetleń: 206

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 22:26:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy