Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Opatówek Szczytniki 5


PNA placówki: 62-865
Miejscowość: Szczytniki 5
Gmina: Szczytniki
Powiat: kaliski
Województwo: wielkopolskie

Jeśli mieszkasz w Szczytniki, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Szczytniki

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Szczytniki. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Szczytniki godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Szczytniki godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Szczytniki działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Szczytniki mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Szczytniki przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Szczytniki trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest paczka?

Możliwość śledzenia przesyłek Poczty Polskiej jest oferowana wszystkim klientom spółki dzięki systemom trackingowym. Wystarczy przejść do zakładki śledź przesyłkę i wprowadzić numer przewozowy, by wyświetlić ostatnie lokalizacje nadanej paczki. Możliwe jest również oszacowanie czasu dostarczenia przesyłki do punktu docelowego. Śledzenie paczek jest bardzo przydatne, szczególnie dla właścicieli sklepów internetowych. Czas doręczenia przesyłki i możliwość udzielenia informacji o aktualnej lokalizacji paczki znacząco wpływa na ocenę sklepu.


Liczba wyświetleń: 548

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 15:54:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy