Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Opole 6 Tysiąclecia 33


PNA placówki: 45-470
Miejscowość: Opole
Ulica: Tysiąclecia 33
Gmina: Opole
Powiat: Opole
Województwo: opolskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Opole oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Opole

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Opole to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Opole godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Opole standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Opole godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 302

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:40:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy