Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Opole 7 Walerego Wróblewskiego 25


PNA placówki: 45-760
Miejscowość: Opole
Ulica: Walerego Wróblewskiego 25
Gmina: Opole
Powiat: Opole
Województwo: opolskie

Poczta Polska Opole – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Opole

Usługi Poczty Polskiej w mieście Opole

Poczta Polska w mieście Opole jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Opole stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Opole to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Opole jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Opole godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Opole działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Opole mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Opole, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Opole należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Opole

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Opole usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 365

Ostatnio przeglądane: 2023-11-27 16:33:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy