Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ostrołęka 2 Aleja Wojska Polskiego 42


PNA placówki: 07-401
Miejscowość: Ostrołęka
Ulica: Aleja Wojska Polskiego 42
Gmina: Ostrołęka
Powiat: Ostrołęka
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Ostrołęka | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Ostrołęka

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Ostrołęka oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Ostrołęka zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Ostrołęka godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Ostrołęka są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Ostrołęka jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 494

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 16:58:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy