Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ostrowiec Świętokrzyski 1 11 Listopada 6


PNA placówki: 27-400
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
Ulica: 11 Listopada 6
Gmina: Ostrowiec Świętokrzyski
Powiat: ostrowiecki
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Ostrowiec Świętokrzyski. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Ostrowiec Świętokrzyski usługi

W budynku poczty Ostrowiec Świętokrzyski możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Ostrowiec Świętokrzyski zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Ostrowiec Świętokrzyski obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Ostrowiec Świętokrzyski godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Ostrowiec Świętokrzyski możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Ostrowiec Świętokrzyski

Poczta na terenie miasta Ostrowiec Świętokrzyski daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Ostrowcu Świętokrzyskim, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 413

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 14:51:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy