Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ostrowiec Świętokrzyski 1 Adama Mickiewicza 30


PNA placówki: 27-400
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
Ulica: Adama Mickiewicza 30
Gmina: Ostrowiec Świętokrzyski
Powiat: ostrowiecki
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Ostrowiec Świętokrzyski. Godziny otwarcia placówki w Ostrowiec Świętokrzyski i dane adresowe.

Poczta Polska Ostrowiec Świętokrzyski usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Ostrowiec Świętokrzyski uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Ostrowiec Świętokrzyski Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Ostrowiec Świętokrzyski działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Ostrowiec Świętokrzyski godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ostrowiec Świętokrzyski kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Ostrowiec Świętokrzyski ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Ostrowiec Świętokrzyski. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 222

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 14:36:13

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy