Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Ostrów Wielkopolski Grabowska 87


PNA placówki: 63-400
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Ulica: Grabowska 87
Gmina: Ostrów Wielkopolski
Powiat: ostrowski
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Ostrów Wielkopolski - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Ostrów Wielkopolski Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Ostrów Wielkopolski. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ostrów Wielkopolski godziny otwarcia

Poczta Polska Ostrów Wielkopolski działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Ostrów Wielkopolski w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Ostrów Wielkopolski może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Ostrów Wielkopolski godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 148

Ostatnio przeglądane: 2023-11-29 08:31:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy