Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Ostrów Wielkopolski 2 Towarowa 3


PNA placówki: 63-410
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Ulica: Towarowa 3
Gmina: Ostrów Wielkopolski
Powiat: ostrowski
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Ostrów Wielkopolski zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Ostrów Wielkopolski

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Ostrów Wielkopolski to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Ostrów Wielkopolski godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Ostrów Wielkopolski są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Ostrów Wielkopolski mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Ostrów Wielkopolski daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 995

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 05:46:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy