Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Ośno Lubuskie 11 Listopada 2


PNA placówki: 69-220
Miejscowość: Ośno Lubuskie
Ulica: 11 Listopada 2
Gmina: Ośno Lubuskie
Powiat: słubicki
Województwo: lubuskie

Poczta Polska w Ośno Lubuskie - zawsze w twoim zasięgu. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz dostępne usługi.

Poczta Ośno Lubuskie – dostępne usługi

Poczta w miejscowości Ośno Lubuskie oferuje klientowi usługi takie jak możliwość nadania listu, przesyłki i paczki. Mamy więc pewność, że obsługa Poczty Polskiej w mieście Ośno Lubuskie zagwarantuje nam najszybsze i najbezpieczniejsze dostarczenie zawartości. Istnieje również zakupu materiałów papierniczych, książek czy najnowszych wydań prasy.

Poczta Ośno Lubuskie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Ośno Lubuskie są ustalane tak, aby jak najlepiej spełniać potrzeby mieszkańców tej miejscowości. Zazwyczaj placówki pocztowe są otwarte od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. Dodatkowo należy wiedzieć, że Poczta Polska Ośno Lubuskie godziny otwarcia w soboty ustaliła indywidualnie. Istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z placówką pocztową w miejscowości [miasto] w celu weryfikacji danych na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Ośno Lubuskie wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ośno Lubuskie śledzenie przesyłek

Placówka poczty Ośno Lubuskie umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Ośno Lubuskie.


Liczba wyświetleń: 568

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 13:18:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy