Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ozimek Zębowice Izydora Murka 2


PNA placówki: 46-048
Miejscowość: Zębowice
Ulica: Izydora Murka 2
Gmina: Zębowice
Powiat: oleski
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Zębowice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Zębowice usługi

W budynku poczty Zębowice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Zębowice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Zębowice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Zębowice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Zębowice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Zębowice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Zębowice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Zębowice bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Zębowice. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 305

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 21:00:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy