Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Pabianice 1 Nawrockiego 28


PNA placówki: 95-205
Miejscowość: Pabianice
Ulica: Nawrockiego 28
Gmina: Pabianice
Powiat: pabianicki
Województwo: łódzkie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Pabianice | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Pabianice

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Pabianice oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Pabianice zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Pabianice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Pabianice są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Pabianice jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Aby wysłać paczkę, należy podać podstawowe dane do wysyłki takie jak adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. W ten sposób pracownicy poczty będą w stanie przekazywać paczkę między poszczególnymi sortowniami, aż dotrze do miejscowości adresata. Poszczególne etapy przekazywania paczki można śledzić dzięki usłudze emonitoring po wprowadzeniu numeru przesyłki. W obrocie krajowym system zwraca informacje na temat listów poleconych, paczek pocztowych, paczek 24, paczek 48, przesyłek Pocztex oraz przesyłek firmowych.


Liczba wyświetleń: 694

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 19:29:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy