Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Piaseczno k. Warszawy 1 Główna 12


PNA placówki: 05-502
Miejscowość: Piaseczno
Ulica: Główna 12
Gmina: Piaseczno
Powiat: piaseczyński
Województwo: mazowieckie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Piaseczno. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Piaseczno

Poczta mieszcząca się w miejscowości Piaseczno daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Piaseczno jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Piaseczno godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Piaseczno są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Piaseczno godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 403

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 07:06:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy