Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Brzeźno Szlacheckie Szlachecka 48


PNA placówki: 77-139
Miejscowość: Brzeźno Szlacheckie
Ulica: Szlachecka 48
Gmina: Lipnica
Powiat: bytowski
Województwo: pomorskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Brzeźno Szlacheckie oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Brzeźno Szlacheckie.

Poczta Brzeźno Szlacheckie oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Brzeźno Szlacheckie oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Brzeźno Szlacheckie twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Brzeźno Szlacheckie oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Brzeźno Szlacheckie to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Brzeźno Szlacheckie

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Brzeźno Szlacheckie są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Brzeźno Szlacheckie, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Brzeźno Szlacheckie mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Poczta Polska Brzeźno Szlacheckie monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Brzeźno Szlacheckie daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Brzeźno Szlacheckie podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 278

Ostatnio przeglądane: 2024-05-15 09:53:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy