Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Piaseczno k. Warszawy 1 Szkolna 16


PNA placówki: 05-508
Miejscowość: Piaseczno
Ulica: Szkolna 16
Gmina: Piaseczno
Powiat: piaseczyński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Piaseczno - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Piaseczno.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Piaseczno

Za pomocą poczty Piaseczno można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Piaseczno zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Piaseczno

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Piaseczno są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Piaseczno pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Piaseczno daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 999

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 16:38:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy