Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Piaseczno k. Warszawy 1 Zalesie Górne Wiekowej Sosny 60


PNA placówki: 05-540
Miejscowość: Zalesie Górne
Ulica: Wiekowej Sosny 60
Gmina: Piaseczno
Powiat: piaseczyński
Województwo: mazowieckie

Jeśli mieszkasz w Zalesie Górne, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Zalesie Górne

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Zalesie Górne. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Zalesie Górne godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Zalesie Górne godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Zalesie Górne działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Zalesie Górne mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Zalesie Górne przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Zalesie Górne – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Zalesie Górne umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Zalesie Górne paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Zalesie Górne.


Liczba wyświetleń: 85

Ostatnio przeglądane: 2023-03-26 22:15:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy