Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Piaseczno k. Warszawy 6 Rubinowa 55 A


PNA placówki: 05-509
Miejscowość: Piaseczno
Ulica: Rubinowa 55 A
Gmina: Piaseczno
Powiat: piaseczyński
Województwo: mazowieckie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Piaseczno oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Poczta Polska Piaseczno usługi

Placówki Poczty Polskiej umożliwiają między innymi odbieranie i nadawanie listów, paczek oraz przesyłek. Realizuje się także przekazy pieniężne na terenie kraju i za granicą. Istnieje również możliwość zakupienia materiałów papierniczych, takich jak koperty, znaczki czy też papier do pakowania.

Godziny pracy placówki pocztowej Piaseczno

Placówka posiada godziny otwarcia przystosowane do lokalnego zapotrzebowania klientów. Istnieją jednak sytuacje, w których godziny pracy placówki mogą się zmienić, np. dni wolne od pracy. Przed udaniem się na pocztę warto zatem uzyskać niezbędne informacje o godzinach otwarcia Poczty Polskiej w najlepiej skontaktować się bezpośrednio z oddziałem bądź sprawdzić na portalu informacyjnym Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Piaseczno

Chcesz nadać przesyłkę w Piaseczno bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Piaseczno. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Piaseczno

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Piaseczno może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Piaseczno.


Liczba wyświetleń: 363

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 18:54:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy