Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Piekary Śląskie Gen. Leopolda Okulickiego 1


PNA placówki: 41-950
Miejscowość: Piekary Śląskie
Ulica: Gen. Leopolda Okulickiego 1
Gmina: Piekary Śląskie
Powiat: Piekary Śląskie
Województwo: śląskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Piekary Śląskie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Piekary Śląskie wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Piekary Śląskie daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Piekary Śląskie

Poczta Polska Piekary Śląskie jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Piekary Śląskie godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Piekary Śląskie w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Piekary Śląskie przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Śledź przesyłkę Poczta Polska Piekary Śląskie

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Piekary Śląskie usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 212

Ostatnio przeglądane: 2024-04-14 23:24:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy