Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Pilawa al. Wyzwolenia 81


PNA placówki: 08-440
Miejscowość: Pilawa
Ulica: al. Wyzwolenia 81
Gmina: Pilawa
Powiat: garwoliński
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Pilawa | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Pilawa

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Pilawa oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Pilawa zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Pilawa godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Pilawa są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Pilawa jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Pilawa trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 411

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 15:14:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy