Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Pinczyn Rzemieślnicza 1


PNA placówki: 83-210
Miejscowość: Pinczyn
Ulica: Rzemieślnicza 1
Gmina: Zblewo
Powiat: starogardzki
Województwo: pomorskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Pinczyn. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska w miejscowości Pinczyn

Placówka w mieście Pinczyn świadczy takie usługi jak doręczanie listów, przesyłek oraz paczek na terenie całej Polski, aby sprawdzić listę placówek pocztowych, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl gdzie zostały zamieszczone wszystkie lokalizacje.

Godziny otwarcia poczty Pinczyn

Godziny otwarcia placówki dostosowane są do potrzeb klientów, w zależności od dni, godzinę te mogą się różnic od siebie, szczególnie w okresach świątecznych. Wiele z tych informacji można sprawdzić na stronie poczta-polska.info.pl. Aktualne dane na temat godzin otwarcia poczty w mieście Pinczyn pomogą sprawniej zrealizować formalności związane z nadawaniem paczek i listów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Pinczyn daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 307

Ostatnio przeglądane: 2024-06-21 09:08:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy