Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Budzisław Kościelny Kaliska 4


PNA placówki: 62-541
Miejscowość: Budzisław Kościelny
Ulica: Kaliska 4
Gmina: Kleczew
Powiat: koniński
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Budzisław Kościelny - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Budzisław Kościelny.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Budzisław Kościelny

Za pomocą poczty Budzisław Kościelny można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Budzisław Kościelny zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Budzisław Kościelny

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Budzisław Kościelny są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Budzisław Kościelny pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Budzisław Kościelny umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 368

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 17:25:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy