Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Płock 4 Brudzeń Duży Toruńska 4


PNA placówki: 09-414
Miejscowość: Brudzeń Duży
Ulica: Toruńska 4
Gmina: Brudzeń Duży
Powiat: płocki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Brudzeń Duży. Godziny otwarcia placówki w Brudzeń Duży i dane adresowe.

Poczta Polska Brudzeń Duży usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Brudzeń Duży uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Brudzeń Duży zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Brudzeń Duży Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Brudzeń Duży działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Brudzeń Duży godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Brudzeń Duży przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Brudzeń Duży daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 314

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 11:24:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy