Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Płońsk Płocka 3/2


PNA placówki: 09-102
Miejscowość: Płońsk
Ulica: Płocka 3/2
Gmina: Płońsk
Powiat: płoński
Województwo: mazowieckie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Płońsk? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Płońsk

Placówka Poczty Płońsk oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Płońsk w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Płońsk to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Płońsk to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Płońsk

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Płońsk są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Płońsk mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Płońskpotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Płońsk

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Płońsk jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 339

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 15:33:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy