Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Pobikry 64 B


PNA placówki: 18-230
Miejscowość: Pobikry 64 B
Gmina: Ciechanowiec
Powiat: wysokomazowiecki
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Pobikry. Godziny otwarcia placówki w Pobikry i dane adresowe.

Poczta Polska Pobikry usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Pobikry uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Pobikry zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Pobikry Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Pobikry działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Pobikry godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Pobikry

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Poczta Polska Pobikry śledzenie przesyłek

Placówka poczty Pobikry umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Pobikry.


Liczba wyświetleń: 211

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 23:17:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy