Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Polanica-Zdrój Zdrojowa 1F


PNA placówki: 57-321
Miejscowość: Polanica-Zdrój
Ulica: Zdrojowa 1F
Gmina: Polanica-Zdrój
Powiat: kłodzki
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Polanica-Zdrój? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Polanica-Zdrój wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Polanica-Zdrój doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Polanica-Zdrój godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Polanica-Zdrój są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Polanica-Zdrój, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Polanica-Zdrój przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Monitorowanie paczek Poczta Polska Polanicy-Zdroju

Poczta Polska Polanicy-Zdroju umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Polanica-Zdrój na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 278

Ostatnio przeglądane: 2024-04-24 03:20:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy