Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Połczyn-Zdrój Tychowo Dworcowa 8


PNA placówki: 78-220
Miejscowość: Tychowo
Ulica: Dworcowa 8
Gmina: Tychowo
Powiat: białogardzki
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Tychowo. Godziny otwarcia placówki w Tychowo i dane adresowe.

Poczta Polska Tychowo usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Tychowo uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Tychowo zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Tychowo Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Tychowo działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Tychowo godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Tychowo należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Tychowo daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 326

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 13:00:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy