Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Poniszowice Gliwicka 23


PNA placówki: 44-172
Miejscowość: Poniszowice
Ulica: Gliwicka 23
Gmina: Rudziniec
Powiat: gliwicki
Województwo: śląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Poniszowice? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Poniszowice

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Poniszowice to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poniszowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poniszowice są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Poniszowice działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poniszowice zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Poniszowice

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Poniszowice

Poczta Polska Poniszowice umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Poniszowice na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 369

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 02:51:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy