Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Poraj k. Częstochowy Wesoła 23


PNA placówki: 42-360
Miejscowość: Poraj
Ulica: Wesoła 23
Gmina: Poraj
Powiat: myszkowski
Województwo: śląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Poraj? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Poraj

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Poraj to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poraj godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poraj są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Poraj działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poraj zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Poraj

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Poraj

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Poraj daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 312

Ostatnio przeglądane: 2024-03-02 20:30:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy