Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Potok Wielki 106


PNA placówki: 23-313
Miejscowość: Potok Wielki 106
Gmina: Potok Wielki
Powiat: janowski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Potok Wielki - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Potok Wielki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Potok Wielki

Za pomocą poczty Potok Wielki można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Potok Wielki zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Potok Wielki

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Potok Wielki są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Potok Wielki pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Potok Wielki udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 249

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 04:37:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy