Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Poznań Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Andrzeja Łaskarza 6


PNA placówki: 61-114
Miejscowość: Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
Ulica: Andrzeja Łaskarza 6
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Jeśli mieszkasz w Poznań (Poznań-Nowe Miasto), skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto). Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Poznań (Poznań-Nowe Miasto) mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Nowe Miasto) przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 240

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 15:50:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy