Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Poznań 2 Poznań (Poznań-Grunwald) Głogowska 17


PNA placówki: 60-700
Miejscowość: Poznań (Poznań-Grunwald)
Ulica: Głogowska 17
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Poznań (Poznań-Grunwald). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald)

Poczta mieszcząca się w miejscowości Poznań (Poznań-Grunwald) daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Poznań (Poznań-Grunwald) jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Grunwald) są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Poznań (Poznań-Grunwald) godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Poznań (Poznań-Grunwald) daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 1740

Ostatnio przeglądane: 2024-04-21 16:29:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy