Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Poznań 10 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Główna 58


PNA placówki: 61-010
Miejscowość: Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
Ulica: Główna 58
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Poznań (Poznań-Nowe Miasto) - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Poznań (Poznań-Nowe Miasto). Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny otwarcia

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Nowe Miasto) w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Poznań (Poznań-Nowe Miasto) może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 381

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 16:07:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy