Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 20 Poznań (Poznań-Jeżyce) Chojnicka 51/11


PNA placówki: 60-460
Miejscowość: Poznań (Poznań-Jeżyce)
Ulica: Chojnicka 51/11
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

W Poznań (Poznań-Jeżyce) znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska na terenie miasta Poznań (Poznań-Jeżyce)

Każdy zainteresowany usługami pocztowymi może w dowolnej placówce pocztowej skorzystać z wysyłki paczek, wielowymiarowych przesyłek oraz tradycyjnych listów. W ofercie znajduje się również ekspresowa wysyłka, zapewniająca priorytetowe szybkie dostarczenie przesyłki do odbiorcy na terenie całego kraju. Do dyspozycji jest również usługa przesyłki kurierskiej.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce)

Na miejscu możemy załatwić wiele codziennych spraw, jednak przed wizytą warto sprawdzić godziny otwarcia, które czasem mogą ulec zmianom. Warto wcześniej skontaktować się z placówką, aby uniknąć nieporozumienia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce)

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce) może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Poznań (Poznań-Jeżyce).


Liczba wyświetleń: 274

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 03:22:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy