Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 20 Poznań (Poznań-Jeżyce) Słupska 25


PNA placówki: 60-460
Miejscowość: Poznań (Poznań-Jeżyce)
Ulica: Słupska 25
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Jeśli mieszkasz w Poznań (Poznań-Jeżyce), skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce)

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce). Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Poznań (Poznań-Jeżyce) godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Poznań (Poznań-Jeżyce) mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Jeżyce) przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Poznań (Poznań-Jeżyce) ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Jeżyce). Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 226

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 11:56:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy