Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 25 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Nowotarska 26/7


PNA placówki: 61-310
Miejscowość: Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
Ulica: Nowotarska 26/7
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Poznań (Poznań-Nowe Miasto). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Nowe Miasto) w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 247

Ostatnio przeglądane: 2024-03-01 10:42:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy