Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 29 Poznań (Poznań-Jeżyce) Literacka 45B


PNA placówki: 60-470
Miejscowość: Poznań (Poznań-Jeżyce)
Ulica: Literacka 45B
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Jeżyce)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Poznań (Poznań-Jeżyce)

Placówka Poczty Poznań (Poznań-Jeżyce) oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Poznań (Poznań-Jeżyce) w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Poznań (Poznań-Jeżyce) to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Jeżyce) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Jeżyce) mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce)

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Poznań (Poznań-Jeżyce) specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 73

Ostatnio przeglądane: 2023-03-26 04:55:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy