Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 33 Poznań (Poznań-Wilda) 28 Czerwca 1956 r. 309


PNA placówki: 61-440
Miejscowość: Poznań (Poznań-Wilda)
Ulica: 28 Czerwca 1956 r. 309
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Poznań (Poznań-Wilda). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda)

Poczta mieszcząca się w miejscowości Poznań (Poznań-Wilda) daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Poznań (Poznań-Wilda) jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Wilda) są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda) godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Poznań (Poznań-Wilda)

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Wilda). Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Poznań (Poznań-Wilda) można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 309

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 21:43:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy