Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 33 Poznań (Poznań-Wilda) Saperska 46A


PNA placówki: 61-440
Miejscowość: Poznań (Poznań-Wilda)
Ulica: Saperska 46A
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Wilda). Sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda) – świadczone usługi

Placówka poczty świadczy dla klientów usługi takie jak wysyłka listów, paczek oraz przesyłek. Zapewnia również jak najszybsze doręczenie korespondencji do odbiorcy. Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda) świadczy szeroki zakres usług związanych z pocztą, które są dostosowane do potrzeb klientów. W placówce można nadawać i odbierać listy, paczki oraz przesyłki kurierskie. Poczta Polska gwarantuje szybkie i bezpieczne doręczenie korespondencji do adresata, niezależnie od tego, czy mieszka on w Polsce, czy za granicą.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Wilda) są przygotowane tak, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w dogodnym dla siebie momencie. W tygodniu godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Wilda) są takie same i na tyle długie, że każdy z pewnością zdąży załatwić wszystkie potrzebne sprawy. Warto jednak pamiętać, że w soboty oraz w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia, dlatego też zaleca się weryfikację informacji dotyczących harmonogramu pracy z obsługą klienta Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Poznań (Poznań-Wilda)

Poczta na terenie miasta Poznań (Poznań-Wilda) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Poznań (Poznań-Wilda), umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 356

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 08:13:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy