Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Poznań 41 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Starołęcka 42


PNA placówki: 61-360
Miejscowość: Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
Ulica: Starołęcka 42
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Nowe Miasto) - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 443

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 16:26:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy