Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Barkowo k. Człuchowa 15 A


PNA placówki: 77-300
Miejscowość: Barkowo 15 A
Gmina: Człuchów
Powiat: człuchowski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Barkowo. Godziny otwarcia placówki w Barkowo i dane adresowe.

Poczta Polska Barkowo usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Barkowo uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Barkowo zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Barkowo Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Barkowo działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Barkowo godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Barkowo należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Barkowo daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 268

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 10:42:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy