Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 53 Poznań (Poznań-Stare Miasto) os. Jana III Sobieskiego 52


PNA placówki: 60-690
Miejscowość: Poznań (Poznań-Stare Miasto)
Ulica: os. Jana III Sobieskiego 52
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Stare Miasto)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Placówka Poczty Poznań (Poznań-Stare Miasto) oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Poznań (Poznań-Stare Miasto) w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Poznań (Poznań-Stare Miasto) to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto) to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Stare Miasto) mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Stare Miasto). Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Poznań (Poznań-Stare Miasto) daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 242

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 13:48:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy