Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 54 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) os. Lecha 43


PNA placówki: 61-280
Miejscowość: Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
Ulica: os. Lecha 43
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Poznań (Poznań-Nowe Miasto)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Poznań (Poznań-Nowe Miasto) doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Poznań (Poznań-Nowe Miasto), zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Śledź paczkę Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto). Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 235

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 21:03:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy