Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Poznań 69 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Mścibora 67


PNA placówki: 61-043
Miejscowość: Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
Ulica: Mścibora 67
Gmina: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Poznań (Poznań-Nowe Miasto) to miejsce, gdzie możesz wysyłać i odbierać przesyłki. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Poznań (Poznań-Nowe Miasto)

Dzięki usługom w punkcie poczty Poznań (Poznań-Nowe Miasto) klienci mają możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. Więcej informacji dostępnych jest na stronie. Dodatkowo na poczcie można zrobić potrzebne zakupy, a także opłacić rachunki za prąd.

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Poznań (Poznań-Nowe Miasto) są ustalane indywidualnie, aby spełnić potrzeby klientów. Najczęściej są one tożsame od poniedziałku do piątku. Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) godziny otwarcia dostosowuje do lokalnych potrzeb. Z tego względu mogą się one różnić w zależności od miasta lub miejscowości. Aby uzyskać dokładne informacje o godzinach otwarcia poczty w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto), zaleca się skontaktowanie się z placówką pocztową lub sprawdzenie informacji na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto) – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Poznań (Poznań-Nowe Miasto) umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Poznań (Poznań-Nowe Miasto) paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Poznań (Poznań-Nowe Miasto).


Liczba wyświetleń: 67

Ostatnio przeglądane: 2023-03-26 08:24:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy