Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Prudnik Księdza Skowrońskiego 28


PNA placówki: 48-203
Miejscowość: Prudnik
Ulica: Księdza Skowrońskiego 28
Gmina: Prudnik
Powiat: prudnicki
Województwo: opolskie

Poczta Polska Prudnik – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Prudnik

Usługi Poczty Polskiej w mieście Prudnik

Poczta Polska w mieście Prudnik jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Prudnik stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Prudnik to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Prudnik jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Prudnik godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Prudnik działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Prudnik mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Prudnik, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Prudnik

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 444

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 17:36:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy