Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Pruszcz Gdański 1 Łęgowo Spacerowa 9


PNA placówki: 83-000
Miejscowość: Łęgowo
Ulica: Spacerowa 9
Gmina: Pruszcz Gdański
Powiat: gdański
Województwo: pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łęgowo. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Łęgowo – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Łęgowo oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Łęgowo gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Łęgowo Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Łęgowo są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Łęgowo jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Łęgowo przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Łęgowo bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Łęgowo. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Łęgowo daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 641

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 15:29:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy